Lotto – czy wygrana jest możliwa?

Wiele osób wątpi, czy wygrana w przypadku gry Lotto w ogóle jest możliwa. Nic dziwnego, ponieważ prawdopodobieństwo trafienia wszystkich sześciu liczb jest niezwykle niewielkie. Jednak, nawet w przypadku dużych kumulacji, ktoś w końcu trafia właściwą kombinację liczb. Co warto wiedzieć o grze Lotto?
Prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej wynosi jeden do czternastu milionów. Jest to jeden z powodów dla którego część graczy rezygnuje z tej gry na rzecz gier o wyższym stopniu prawdopodobieństwa. Jednak warto pamiętać, że istnieją możliwości na niewielkie zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej.
Pierwszą opcją jest gra systemowa, która pozwala na skreślenie większej ilości numerów.

 

Druga to wybranie gry z opcją Lotto Plus. Zasady Lotto Plus są proste. Liczby wybrane do głównego losowania mogą, po wykupieniu odpowiedniej opcji, brać udział w dodatkowym losowaniu. W ten sposób możliwe jest wygranie pieniędzy nawet jeśli w głównym losowaniu nie trafi ani jedna liczba z zawartego zakładu. Aby zagrać w Lotto Plus należy zaznaczyć odpowiednią opcję podczas wypełniania blankietu lub w przypadku gry chybił trafił wspomnieć o chęci grania z Plusem.

 

Możesz również polubić…