Na językach!

Są zwolennicy twierdzenia, że w dzisiejszym świecie jedynym niezbędnym, zastępującym wszystkie inne języki, jest angielskie. Tak powszechny i prosty, że z powodzeniem uratuje nas w każdej sytuacji na całym świecie. Na pewno jest w tym dużo prawdy, ale nie cała! Co bowiem z tymi z nas, którzy po prostu uczą się języków obcych, bo lubią?

I dla takich powinna mieć w swojej ofercie coś ciekawego szkoła językowa. Warszawa ma: warsztaty, kursy, spotkania z native speakerami, z lektorami, przez komunikatory, wycieczki zagraniczne, tu nikt nie powie, że czegoś go nie nauczono. Wszystko zależy od ciebie. Wymagająca, ale nie ograniczająca – taka przecież właśnie powinna być każda szkoła językowa, Warszawa i mnogość jej oferty w tym zakresie poświadczają, że tak jest. Te, które nie traktują swoich uczniów poważnie lub zbyt poważnie, prędko znikają z rynku – i to z niesmakiem! Mówi się o nich na mieście, że być może miały na siebie pomysł, ale nie miały… misji. Czyżby to miała być idealna szkoła językowa? Warszawa, ale nie tylko, może potwierdzić – yes, yes, yes.