Studium, czyli szkoły policealne.

Studium, szkoły policealne to jeden z pomysłów na przekwalifikowanie zawodu. Jak również to forma poprawy jakości warunków życia. Jednoroczne lub dwuletnie są oferowane w mniejszych i większych miastach. Ukończenie ich umożliwia poprawę, zmianę pracy lub jej znalezienie. Obniżają one stopę bezrobocia wspierając kapitał ludzki na wysokim poziomie.

Dla niektórych może się to wydawać nie do osiągnięcia. Jednak wszystko jest dla ludzi. Nic trudnego, a możemy wiele zyskać. Jak również wiedzę tak i dokument o ukończeniu szkoły oraz dyplom potwierdzający zdobycie zawodu. Setki kierunków, na fizjoterapeutę, rachunkowość, albo administracja. Zawód można zdobyć zwiększając tym samym bogatą wiedzę o danym zawodzie. Osoby już dorosłe, mające rodziny nie są w stanie cały rok uczęszczać by się kształcić. Dlatego też studium to weekend, czyli zaledwie sobota i niedziela. Wygoda i komfort nauki wraz ze studium. Uczący to magistrowie, profesorowie z wyższych uczelni, posiadający bogata wiedzę o danym przedmiocie.