Język angielski zaawansowany.

Zdobycie ciekawej pracy, w której mamy możliwość rozwijać się oraz dobrze zarabiać jest dość trudnym zadaniem, które wymaga od nas bardzo dużego zaangażowania. Tak naprawdę to my decydujemy o tym jak będzie wyglądała nasza kariera zawodowa poprzez zdobywanie kwalifikacji oraz umiejętności, które mogą wpłynąć na zainteresowanie naszą osobą pracodawców. Według nas to właśnie nasze zaangażowanie we własny rozwój jest sposobem na rozwinięcie własnej kariery.

 

Początkiem działań jakie możemy podjąć jest między innymi podejście do egzaminu jakim jest cambridge english advanced, dzięki któremu możemy poświadczyć o naszych umiejętnościach władania językiem angielskim.
Cambridge english advanced składa się z kliku części, które mają za zadanie ocenić nasze umiejętności w dziedzinie mowy, czytania ze zrozumieniem, pisania oraz słuchania. Wszystkie te etapy wymagają od nas umiejętności mowy w języku angielskim minimum na poziomie C1, zatem musimy postarać się, aby uzyskać pozytywny wynik takiego testu. Jednak jego zdobycie może okazać się dla nas furtką do rozwoju naszej kariery zawodowej.

Możesz również polubić…