Kto znajdzie pracę w Holandii?

Holandia cieszy się dużą popularnością wśród polskich emigrantów zarobkowych. Dzieje się tak ze względu na stale rosnącą liczbę ofert pracy w wielu branżach. Zobaczmy, kogo obecnie poszukuje się w Holandii.

Obsługa klienta

Bardzo pożądany zawód w Holandii. Od potencjalnych pracowników wymaga się co najmniej dobrej znajomości niderlandzkiego oraz angielskiego. Praca w tym zawodzie wymaga także umiejętności pracy pod presją czasu, w natłoku zadań i radzenia sobie ze stresem. Niezbędna jest także wysoka kultura osobista i otwartość na kontakty. Ponadto wymagana może być fachowa znajomość branży, której klientów się obsługuje.

Absolwenci zawodówek

Praca w Holandii czeka głównie na wykwalifikowanych pracowników. Poszukuje się głównie wszelkich robotników budowlanych oraz mechaników samochodowych. Samo bycie Polakiem może stanowić atut, ponieważ Holendrzy bardzo cenią sobie polskich robotników za profesjonalizm, terminowość i jakość usług. Co ważne, Holendrzy nie chcą wykonywać tych zawodów, co stwarza więcej możliwości dla obcokrajowców.

Nauczyciele

Holenderska oświata boryka się z niedoborem pracowników. Co za tym idzie, obcokrajowcy także mogą podjąć pracę w tym zawodzie. Poszukuje się głównie nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego, języka niderlandzkiego oraz matematyki.

Praca w Holandii na praca4u.net jest zdecydowanie dobrym wyborem. Nie będzie problemu z jej znalezieniem, ponieważ tamtejszy rynek pracy stale rośnie. Ponadto można liczyć na satysfakcjonujące wynagrodzenia.

 

Możesz również polubić…