Kolorowe rybki

Zaglądasz do akwarium, podziwiasz swoje nowe okazy. Przepiękne kolorowe rybki, które prawie uśmiechają się do Ciebie. Tropikalne, nieziemskie barwy. Tak to rybki błazenki.
W zbiorniku pływają dwie rybki, jedna większa, która przybiera postać samiczki oraz trochę mniejsza samiec. Teraz jest ten czas gdy możesz spokojnie oczekiwać na potomstwo. Chcesz mieć własną małą hodowlę? Jesteś zainteresowany gromadką młodych rybek? Twoja odpowiedź brzmi tak, więc musisz rybkom zapewnić doskonałe warunki, ważne by pamiętać o regularnym karmieniu.

 

Rybki najlepiej karmić dwa razy dziennie, jeśli jednak zauważysz, że są nadal głodne warto zaserwować im dodatkowy posiłek. Dobrym rozwiązaniem jest aranżacja naturalnego środowiska, wiesz już o czym mówię? Ukwiał. Rybki żyją z koralowcem w symbiozie, dostarczają mu pożywienie, a on sam zapewnia im dom i pełną ochronę. Pomocnych jest także wiele innych czynników, warto zagłębić się w jakąś dostępną literaturę by Twoja wiedza to nie były puste słowa, wyrwane z kontekstu. Ugruntowana wiedza będzie bardzo pomocna. Wszystko teraz w Twoich rękach, nadszedł czas na oczekiwanie.

Możesz również polubić…