Kompetencje miękkie w zarządzaniu. Negocjacje z dłużnikami – cena szkolenia

Cech, które powinien mieć dobry menedżer, jest bardzo wiele. Spora część z nich wynika z osobistych predyspozycji, tak ciężkich do wyszkolenia czy nauczenia – można nawet pokusić się o stwierdzenie, że dobrym liderem trzeba się urodzić. Jednak wiele obszarów kompetencji miękkich można skutecznie ulepszyć, część nawet wypracować od podstaw w oparciu o wiedzę teoretyczną i praktykę pod okiem specjalisty. Ale rozwój osobisty nie jest tylko przydatny w pracy: umiejętności komunikacyjne, zdolności negocjacyjne czy wiedza z zakresu psychologii i coachingu mogą znacząco ułatwiać życie codzienne.

Jeśli pragniemy skupić się na rozwoju kompetencji miękkich, warto spojrzeć na ofertę firm, które profesjonalnie zajmują się organizacją szkoleń i warsztatów, gdzie będziemy mogli usystematyzować i rozwijać swoje zdolności pod okiem najlepszych specjalistów. W przypadku szkolenia cena uzależniona jest przede wszystkim od zaawansowania, rodzaju i formy zajęć, ich długości oraz doświadczenia wykładowców i trenerów. Jeśli chodzi o pertraktacje biznesowe i negocjacje z dłużnikami szkolenia polegają przede wszystkim na praktycznych warsztatach, które doskonale rozwijają kompetencje miękkie i pozwalają na czerpanie z nich w życiu zawodowym i osobistym.