Szkoła-następny krok do przodu – ZSM nr 3 w Jaśle

Kolejnym etapem w życiu każdego człowieka jest pójście do szkoły. Dowolność wyboru spowodowała, że szkoły wręcz prześcigają się w promowaniu swojej oferty, przyciągając do siebie uczniów w każdy możliwy dla siebie sposób.ZSM nr 3 w Jaśle zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z możliwości nauki. Praktycznie od podstaw zapewniamy zajęcia na wysokim poziomie, oraz stabilne, bezpieczne warunki szkolne.Pomagamy wszystkim uczniom zajść na tyle daleko, na ile jest to w zasięgu ich możliwości intelektualnych.

ZSM nr 3 w Jaśle

W naszej szkole nie ma nierównego traktowania ze względu na wyznanie, kolor skóry, czy jak to się nierzadko zdarza – pozycję społeczną czy finansową rodziców. Kategorycznie nie tolerujemy tutaj przemocy, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Swoich podopiecznych traktujemy równo. Każdy uczeń ma szansę na indywidualny rozwój,każdy ma zapewnioną pomoc w razie jakiegokolwiek kłopotu – równo i sprawiedliwie. Naszą dewizą są zawsze uśmiechnięte i zadowolone twarze, zarówno tych młodszych, jak i starszych podopiecznych, a za punkt honoru obraliśmy sobie przede wszystkim dobro naszych wychowanków. Nie pozostaje nic innego, jak zaprosić Państwa w nasze progi, abyście osobiście przekonali się o słuszności wyboru ZSM nr 3 w Jaśle. Jesteśmy nie tylko dla Was,  jesteśmy również z Wami.