Przedszkole nr 9 Jasło. Nasze dziecko w przedszkolu

W każdym domu, w którym przychodzi na świat młody człowiek, nadchodzi moment nie tak bardzo odległy jakby się zdawało – wyboru przedszkola dla naszej pociechy. Myślimy, analizujemy, czasem nawet nie śpimy po nocach. Jesteśmy pełni obaw, jak to będzie? Czy [u]nasze dziecko[/u] poradzi sobie w nowym środowisku ? Czy będzie szczęśliwe ?

Przedszkole nr 9 Jasło

Przedszkole nr 9 Jasło daje nam jak najlepsze powody, aby wszystkie nasze wątpliwości odeszły w zapomnienie. Śmiało możemy skupić się na pracy zawodowej, nauce, czy niezbyt lubianych problemach dnia codziennego. Nie musimy się martwić o naszych najmłodszych, ponieważ to przedszkole jest miejscem, gdzie „wszystkie dzieci nasze są”, a my dbamy i opiekujemy się dziećmi jak swoimi. Cudowna aranżacja wnętrz, wyśmienite posiłki, ciepła atmosfera, przyjazne dzieciom kąciki zabaw i wreszcie opieka zaufanych, wspaniałych, cudownych i jedynych w swoim rodzaju, wykwalifikowanych pań przedszkolanek, które zadbają o rozwój i bezpieczeństwo naszych milusińskich. Naszych najmłodszych wprowadzamy w świat pełen piękna, dobra, prawdy, życzliwości i miłości. Przedszkole gwarantuje radość zabawy, beztroskę dzieciństwa, jak i naukę podstawowych zasad i wartości potrzebnych w życiu każdego małego człowieka. Zapraszamy Państwa serdecznie. Przedszkole nr 9 Jasło czeka.