gimnazjum@gim2jaslo.edu.pl

Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle
ul.Szkolna 38
38-200 Jasło

Proszę nie wpisywać tej oceny do dziennika, bo mam „szczęśliwy numerek

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
22 IX- 23 IX- 24 IX- 25 IX- 26 IX-
29 IX- 30 IX- 1 X23, 6 2 X13, 24 3 X8, 2

Apel Katyński

17 września 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Apelu Pamięci, który odbył się przy Obelisku Katyńskim dla upamiętnienia rocznicy agresji sowieckiej na Polskę.

zobacz więcej zdjęć

Na uroczystość zaproszono Podkarpackiego Wicekuratora Oświaty pana Antoniego Wydro oraz przedstawicieli Rodzin Katyńskich, którzy wraz z panią dyrektor Aleksandrą Zajdel-Kijowską oraz reprezentantami społeczności uczniowskiej złożyli pod Obeliskiem kwiaty i zapalili znicze. Następnie zebrani obejrzeli wzruszający montaż słowno- muzyczny poświęcony pamięci jaślan pomordowanych w Katyniu. Apel Katyński stał się dla naszych uczniów piękną lekcją pamięci o przeszłości.

„Przyszliśmy do Was tu,
Złożyć u Waszych stóp
Rozkwitłe pąki.
Wasza żołnierska cześć
I Wasza męka!
W katyńskim lesie
Wschodzą Wam zorze
Wieczny spoczynek
Daj dobry Boże!”
   /H. Młynarczyk/

Realacja z Apelu Pamięci w ZSM Nr 3 na stronie TVJaslo.pl

Wcześniejsze wydarzenia:

W Integracyjnej Szkole Podstawowej Nr 12 w Jaśle odbywają się zajęcia adaptacyjne dla przedszkolaków:

zajęcia plastycznewtorek, godz. 1600 - 1645
język angielskiśroda, godz. 1600 - 1645

Zapraszamy do udziału w zajęciach kandydatów na uczniów klasy 1 naszej szkoły.

Nauczyciele

gim2Kurs HTML - strona WWW za darmoValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Mieście JaśleSzkoła Odkrywców Talentów